Zapytaj o wycenę:
667 661 999

O Firmie

Witamy na stronie firmy Look.

Pochodzimy z Jastrzębia-Zdroju i jesteśmy firmą rodzinną, którą w 2015 roku przejęło drugie pokolenie. W latach 90-tych zajmowaliśmy się  rożnorodnymi pracami budowlanymi począwszy od murowania a kończywszy na wykończeniu budynku w środku jak i na zewnątrz.

Dziś po latach zajmujemy się tym co zawsze wychodziło nam najlepiej tj. murowaniem w ogólnym znaczeniu tego słowa - fundamenty, zbrojenia, stropy i wszystko co jest z tym związane. W zależności od pory roku, pogody jesteśmy w stanie postawić budynek zanim klienci zdecydują o kolorze dachówki.

W ekipie posiadamy kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi i zatwierdzeniami górniczymi, który jest jednym z fundamentów naszej firmy. W naszych szeregach znajdują się ludzie młodzi nadający firmie rozpędu jak również ludzie z doświadczeniem, którzy nadają jej stabilności.

To co robimy, robimy z pełną odpowiedzialnością dlatego sprzęt, którego używamy jest sprzętem najwyższej jakości, w pełni profesjonalny.

Wykonujemy projekty na terenie całej Polski. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru materiałów przy wykonywanym projekcie (m.in.porównanie cenowe). Każdy projekt jest indywidualnie wyceniany całkowicie za darmo, możliwość wyceny z materiałem i bez.

Solidne wykonanie na czas jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.
Pozdrawiamy F.H.U.Look